falkoner: (Default)
Мы просто люди, нас можно судить,
на цепь посадить или просто дать в кредит!
Мы - кресты кладбищ, статистик нули!
Мама, купи же мне амитриптилин!

Завтра буде інакше ніж Сьогодні. Настільки інакше, що люди перестануть вірити у Вчора.

vbdb-2

Фраза

Wednesday, 29 March 2017 15:47
falkoner: (Default)
В здоровому тілі - здоровий ніж
falkoner: (Default)
Цифри, хвилини, ціна і ліфт до небес
На тіло плита
Баки забиті по верх камінних імен
Щось холодно так


Bonan matenon
Головні речі в житті - зовсім не речі.

bhdtyhntfhn-1.jpg

Фраза

Wednesday, 9 November 2016 17:42
falkoner: (Default)
Фотокамера - це інструмент, який вчить людей, як треба бачити світ без фотокамери.

Фраза

Friday, 4 November 2016 17:04
falkoner: (Default)
Діти - єдині сміливі філософи. І сміливі філософи - обов'язково діти.

Фраза

Monday, 19 September 2016 17:37
falkoner: (Default)

Всім кого я дратую. Я ненавмисно. Чесно.
Та жартую я. Звичайно ж навмисно.

Фраза

Saturday, 27 August 2016 17:08
falkoner: (Default)
Бог є. Я на нього наступив.

Фраза

Sunday, 14 August 2016 15:44
falkoner: (Default)
Інформаційна війна  - це війна, коли ти не вбитий, але поранення в голову отримуєш.


Фраза

Friday, 24 June 2016 14:13
falkoner: (Default)

Молодість, краса, сила : критерії фізичного кохання точно такі як і в нацизму.

Фраза

Thursday, 2 June 2016 14:57
falkoner: (Default)
Вночі всі жінки одного зросту.

Фраза

Thursday, 26 May 2016 15:09
falkoner: (Default)
Ніяк не звикну до думки, що я завжди все роблю правильно. Навіть коли помиляюсь.

Фраза

Wednesday, 13 April 2016 14:11
falkoner: (Default)
Ким би ти зараз не був... ти міг бути кращим.

Фраза

Friday, 25 March 2016 14:02
falkoner: (Default)

Я вмію подобатися людям, але люди не вміють подобатися мені.

Фраза

Friday, 4 March 2016 12:46
falkoner: (Default)
Коли ти помер, то не знаєш про це. Тільки іншим важко. Те ж саме. якщо ти тупий.

Фраза

Wednesday, 2 March 2016 13:51
falkoner: (Default)
Як багато людині мало.

Фраза

Monday, 22 February 2016 15:31
falkoner: (Default)
Не треба мені два рази повторювати. Мені і з першого разу було похуй.

Фраза

Tuesday, 9 February 2016 21:27
falkoner: (Default)
Трагедія старості не в тому, що ти старий, а в тому, що не молодий.

Фраза

Tuesday, 26 January 2016 15:43
falkoner: (Default)
Егоїст-це той, хто любить себе більше, ніж мене

Фраза

Wednesday, 13 January 2016 13:16
falkoner: (Default)

 
 
Подаруйте мені соціозахисні окуляри.

Фраза

Monday, 28 December 2015 13:18
falkoner: (Default)
Не загуби себе, якщо когось знайшов.

Profile

falkoner: (Default)
falkoner

October 2017

M T W T F S S
      1
2 3 45 678
9 10 11 12 1314 15
16 17 18 19 20 2122
23242526272829
3031     

Syndicate

RSS Atom

Most Popular Tags

Page generated Sunday, 22 October 2017 02:47
Powered by Dreamwidth Studios

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags